İsim Analizi

İsim analizi yaptırmak isteyen kullanıcılar aşağıdaki ücretsiz isim analizi formunu doldurarak isimlerinin anlamlarını bedava öğrenebilirler. Web sitemiz üzerinden sadece isim analizi hizmeti alabilirsiniz. Bunun dışında  tarot falı yada burç yorumları gibi konular için lütfen istek göndermeyiniz. Tarot falı tamamen farklı bir bakımdır, burçlar ise daha çok astroloji ile ilgilidir. Bizim sitemizde yıldız falı, kahve falı, burç yorumu ve bunlar gibi kategorilerde bakım yapılmamaktadır.

Ücretsiz hizmetimizden yararlanmak için öncelikle aşağıdaki isim analizi formunu doldurmanız gerekiyor. İsim analiz formunu doldurduktan sonra uzmanlarımız 2 iş günü içinde sizlere merak ettiğiniz isimlerin analizlerini yapıp tekrar e-mail adresinize mesaj olarak gönderiyorlar. İsim analizi istekleriniz yoğunluğumuza göre bazen cevap verme sürelerimiz uzamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Adınız Soyadınız

Epostanız (zorunlu)

Doğum Yılınız ( Gün - Ay - Yıl )

Burcunuz

Cinsiyetiniz
 Erkek Bayan

Uğurlu Rakamınız

captcha
Yukarıdaki güvenlik kodunuz aşağıya yazın


Aşağıdaki arama alanına bir isim girerek arama yapabilirsiniz


7 Yorum yapılmış “İsim Analizi

    • İnatçı bir kişiliğe sahip, gerginlikleri olan, kırılgan, okumayı seven, akademik anlamda başarılı, sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden, ticarete yatkın bir kişilik enerjisi verir.

  1. acaba sözlümle uyumlumuyuz ..? birbirimize olan etkisi nedir?
    Necip Karaca ve Meryem Aydin
    iyi calismalar tskler
    meryem aydin

  2. Duygularını açmakta zorlanan, işlerini ağır yapan fakat bolluk enerjisinden son derece faydalanabilen, neşeli tavırlarıyla herkesin gönlünü kazanan, bazı konularda hafif inatçı ve ısrarcı davranan, önsezileri güçlü, algılaması yüksek, mantıklı karar veren, iş hayatında atılgan ve enerjik bir kişilik enerjisine sahiptir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>